Alates neljapäevast, 11.märtsist hakkavad Kääriku spordikeskuses kehtima täiendavad piirangud. Seoses avalikes siseruumides sportimise ja treenimise keeluga on klientidele suletud Kääriku spordihall (pallimängusaalid, jõusaalid). Välirajatiste kasutamisel tuleb järgida 2 +2 liikumisreeglit. Koos tohivad liikuda ja sportida maksimaalselt kaks inimest ning teistest inimestest tuleb hoida vähemalt kahemeetrist vahemaad. Piirangud ei laiene professionaalsetele sportlastele, koondise liikmetele ega koondise kandidaatidele. Piirangud kehtivad vähemalt ühe kuu ehk 11.aprillini.

Kuni 11.aprillini jäävad suletuks ka kõik keskuse saunad. Toitlustuspiiranguid rakendatakse spordikeskuses majutuvatele klientidele selliselt, et kõik söögikorrad pakendatakse oma tubades tarbimiseks. Väljast tulevad kliendid saavad Kääriku Spordikeskusest toitu ainult ettetellimisel kaasa osta.

Hetkel on Kääriku spordikeskuses võimalik suusamõnusid nautida. Uute välirajatiste avamistest teatame jooksvalt meie kodulehel ja sotsiaalmeedia vahendusel. 

Püsigem terved!